طراحی وب سایت در اهواز -

عضویت

پشتیبانی

تماس با ما

تلفن تماس

 • امروز يكشنبه 29 مرداد 1396
 • طراحی سایت آگهی و نیازمندی

  امتیاز کاربر: / 1
  بدخوب 


  با توجه به درخواست روز افزون مشتریان برای طراحی سایتهای نیازمندی و آگهی مشابه ایستگاه و نیاز روز و . . . ما نیز بر آن شدیم تا نسخه ای مطلوب و اصلاح شده از پیشگامان این حوزه طراحی و پیاده سازی کنیم که داخل این بخش لیست امکانات بیشتر آمده است.
  درآمد زا بودن سایت ایستگاه بر تمام آگاهان عرصه نت پوشیده نیست شاید شما بارها تصمیم به راه اندازی سایت مدیریت آگهی گرفته باشید و بدنبال نرم افزار مناسب برای این منظور بوده اید. مسلما دوست داشته اید سایتی مشابه ایستگاه راه اندازی کنید. چون پیشرفت این سایت بیانگر توانایی نرم افزار فوق العاده آن در جذب بازدید بخصوص ایندکس فوق العاده این سایت در موتورهای جستجوگر همچون گوگل و غیره میباشد بارها مطالب مختلفی را در گوگل جستجو کرده اید و دقت کرده باشید حتما نامی از سایت ایستگاه در صفحه اول این جستجو مشاهده کرده اید چرا با وجود سایتهای مشابه ایستگاه این سایت اینطور پیشرفت کرده و درآمدهای میلیونی در ماه کسب میکند؟ این نمیتواند تنها به پشتکار مدیریت ایستگاه منوط شود در دنیای اینترنت کسی برنده خواهد شد که بهتر بیندیشد و بهتر عمل کند. در صورتی که به کاری ایمان ندارید آنرا انجام ندهید چون بدون شک موفق نخواهید شد. گروه برنامه نویسی خانه طراحان وب با بهره گیری از برنامه نویسان مجرب و ایده گرفتن از سایت موفقی چون ایستگاه نرم افزار مدیریت آگهی خود با تمام امکانات و توانائی مشابه ایستگاه راه اندازی کرده و در اختیار افرادی که تمایل به راه اندازی اینگونه سایتهای تجاری دارند قرار میدهد. باشد که سایتهای ایرانی بتواند در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشد این نتنها آروزی ما بلکه آروزی هر فرد وطن پرستی بدون شک خواهد بود .


  امکانات سایت آگهی و نیازمندی :

  تعیین سطح دسترسی برای مدیران سایت

  تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات

  سیستم مدیریت بنرهای تبلیغاتی

  تعریف دسته های فرعی نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات

  قابلیت تعریف بینهایت مدیر

  مشاهده لیست اعضای سایت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا

  مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده مبنی بر تایید یا رد آگهی وی ( متن ایمیل توسط شما قابل تغییر است )

  اتصال به سامانه پرداخت آنلاین

  مشاهده جستجوهای انجام شده در سایت یا موتورهای جستجو همچون گوگل که منجر به نمایش سایت شده است و امکان افزودن کلمه های پر کاربرد به لیست کلمات کلیدی سایت

  پوسته گرافیکی اختصاصی

  امکان افزودن کلمات کلیدی و ایجاد ارتباط بین دسته های نیازمندی و آگهی ها

  صندوق پیامهای کاربران

  نمایش بر اساس شهرها و استانها

  قابلیت تایید و رد فیشهای بانکی و افزایش موجودی حساب مشتری پس از تایید فیش

  مدیریت پیشرفته و قدرتمند در عین حال ساده و بدون نیاز به دانش فنی

  امکان مدیریت منوهای سایت بدون نیاز به دانش طراحی با قبلیت ارنج بندی آنها در بالا , پائین و سمت راست سایت

  امکان ایجاد بینهایت پکیج تعرفه برای هر دسته از تبلیغات بدون محدویت

  امکان مشاهده آمار بازدیدهای صورت گرفته

  امکان اعتبار برای هر آگهی

  و...

  مراحل طراحی وب سایت در خانه طراحان وب


   

  بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در خانه طراحان وب این کار با تماس شما و یا گفتگوی آنلاین با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم عضویت و ارسال تیکت در سایت http://wbdes.com می باشد ، که با این ارسال، مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت.

   

  دریافت مشاوره رایگان از خانه طراحان وب به روش های زیر انجام می پذیرد :

  1- برقراری تماس با شماره های 09376176801 - 2920337(0613)

  2-ارسال ایمیل به info@wbdes.com

  Website Security Test