طراحی وب سایت در اهواز -

عضویت

پشتیبانی

تماس با ما

تلفن تماس

 • امروز يكشنبه 29 مرداد 1396
 • وب 2

  امتیاز کاربر: / 0
  بدخوب 

  وب 2.0 سیر تحول و تغییرات در دنیای مجازی و وب است که می تواند در آینده نیز دستخوش تغییرات جدیدتر شود. وب سایت گوگل و وب سایت ویکی پدیا می توانند مثال های خوبی برای شناسایی بهتر وب 2.0 باشند در این سایت ها کاربران فقط به محتوای ایجاد شده توسط مدیران و دیگر کاربران اینترنت دسترسی ندارند، بلکه خودشان نیز می توانند در تولید محتوا نقش داشته باشند و اطلاعات خود را در معرض دید و استفاده دیگر کاربران قرار دهند.

  وب2.0 همچنین از ساختار مناسب تری بهره می برد، و کاربران در وب سایت های وب 2.0 می توانند تنها با چند کلیک به مقصد مورد نظر خود برسند، دکمه های کاربری و هدایت کننده در وب سایت های وب 2.0 نقش مهمی بر عهده دارند.

  خانه طراحان وب ، وب سایت هايي را براي شما طراحي ميكند که در عین سادگی بسیار جذاب هستند و کاربران در این وب سایت ها با مطالب و تصاویر درهم و نامتوازن برخورد نمی کنند، وب سایت های وب 2 که خانه طراحان وبپیاده سازی می کند به صورت بسیار شفافی طراحی و کد نویسی می شوند و بارگذاری آنها زمانی کمی را به خود اختصاص می دهد.

  خانه طراحان وب اینگونه سایتها را بسیار بهینه کد نویسی کرده به گونه ای که روبات گوگل به راحتی می تواند اطلاعات و لینکهای آنها را بخواهد و با بروز رسانی هر روزه وب سایت همواره اطلاعات آن روی موتورهای جستجو بروز شود. کاربران در این وب سایت ها نقش مهمی را بر عهده دارند و باعث پیشرفت وب سایت مورد نظر می شوند بنابراین افزایش ترافیک این وب سایتها یک از وظایف اصلی ما می باشد.

  Website Security Test